Sloboda poražena od Lovćena

• 27/11/2019

U večerašnjoj utakmici protiv ekipe Lovćena naša ekipa poražena je rezultatom 97:74. Po četvrtinama rezultat je glasio 34:17, 26:21, 24:13, 13:23.

Najefikasniji u našoj ekipi bili su Janjić sa 16 poena, Čerkezović sa 12 poena i Manjgafić sa 11 poena.

Bitno je za napomenuti da su priliku za igru dobili i naši najmlađi igrači. Haris Dedajić je za 20 minuta postigao 9 poena, dok su čari ABA 2 Lige osjetili i Omerović, Andelija i Krajinić.

Večerašnju utakmicu nisu igrali Gegić, Grubor i Tomašević zbog povreda zadobijenih u posljednjoj utakmici protiv ekipe Bratunca.

Sljedeća utakmica je na programu u okviru domaćeg prvenstva kada gostujemo u Širokom Brijegu. Utakmica je na programu u subotu, 30.11.2019. godine u 18:00 sati.