Liga mladih RKS Tuzla: Sve selekcije uspješne

U petom kolu Lige mladih RKS Tuzla, sve tri omladinske selekcije našeg Kluba ubilježile su pobjede nad vršnjacima iz KK Spartans iz Živinica. Pioniri OKK Sloboda – KK Spartans 80:3 Kadeti OKK Sloboda – KK Spartans 90:50 Juniori OKK Sloboda – KK Spartans 84:69 Sljedeći protivnik ... Više

A2 Liga: Sloboda – Student bolja od Litve

U utakmici III kola A2 lige grupa Sjever, odigranoj u subotu 16.11.2019. godine, ekipa OKK Sloboda – Student, bila je uspješnija od ekipe KK Litva iz Banovića, te zabilježila pobjedu rezultatom 74 : 70. Narednu utakmicu naš juniorski sastav igra sa ekipom OKK Gradina iz Srebrenika. OKK Sloboda Više

ABA 2 liga: Sloboda dočekuje Novi Pazar

U osmom kolu ABA 2 lige ekipi OKK Sloboda u goste dolazi KK Novi Pazar iz Srbije. Utakmica se igra u srijedu (20.11.2019.) sa početkom od 19:00 sati u dvorani Mejdan. Evo šta su povodom te utakmice poručili Josip Pandža i Sani Čampara: Josip Pandža, trener, OKK Sloboda: Ekipa Novog Pazara je napadački ... Više

Sloboda izgubila od Igokea

ZU 6.kolu prvenstva BiH večeras je u dvorani Mejdan pred oko 2000 ljubitelja košarke odigrana utakmica protiv KK Igokea Aleksandrovac. Gosti su slavili sa 71.65.Nakon prve četvrtine gosti su vodili sa 15:14. Najbolji u ovoj dionici bio je Janjić sa 7 postignutih poena.U drugoj četvrtini gosti iz Aleksandrovca ... Više

RKS Liga mladih Tuzla: Sloboda domaćin Spartansima

IV kolo Lige mladih RKS Tuzla odigraće se za dane vikenda koji je pred nama, naše omladinske selekcije su domaćini ekipama KK Spartans iz Živinica. Utakmice se igraju u SKPC Mejdan, u nedjelju 17.11.2019 godine  sa početkom od 12 sati. OKK Sloboda Više