Sloboda izgubila od Igokea

• 17/11/2019

ZU 6.kolu prvenstva BiH večeras je u dvorani Mejdan pred oko 2000 ljubitelja košarke odigrana utakmica protiv KK Igokea Aleksandrovac.

Gosti su slavili sa 71.65.Nakon prve četvrtine gosti su vodili sa 15:14. Najbolji u ovoj dionici bio je Janjić sa 7 postignutih poena.U drugoj četvrtini gosti iz Aleksandrovca igraju mnogo bolje te na odmor odlaze sa 13 poena prednosti. Rezultat je bio 44:31.

Treću četvrtinu naši igrači igraju mnogo agresivnije i uspijevaju smanjiti rezultat na 6 poena razlike. Nakon treće četvrtine rezultat je glasio 48:54.

U četvrtoj četvrtini slobodni igrači igraju još bolje, ali nedovoljno da se pobjedi kvalitetna ekipa iz Aleksandrovca.

Najefikasniji u našoj ekipi bio je Janjić sa 14 sa poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Evans sa 17 poena.Sledeća utakmica je na programu već u srijedu u 19.00 sati gdje naše ekipa dočekuje ekipu Novog Pazara u okviru ABA2 Lige.