Poraz od KK Igokea

• 21/02/2020

Košarkaši OKK Sloboda doživjeli su ubjedljiv poraz u sinoćnjoj utakmici od predstavnika Bosne i Hercegovine u ABA ligi, ekipe KK Igokea, rezultatom 78:49 (24:15, 22:6, 17:14, 15:14

Košarkaši Igokee ušli su dosta motivisanije u utakmicu, a i kvalitet njihovih košarkaša dolazi do izražaja, pa su već u prvom poluvremenu napravili značajniju razliku.

I u nastavku slična utakmica, naši košarkaši nisu uspjeli parirati rastrčanijim domaćim košarkašima koji su konstantno održavali visoku razliku u rezultatu.

U ekipi KK Igokea najbolji su bili novajlija Mustapić koji je postogao 20, te Evans sa 14 i Simeunović sa 13 poena. Kod OKK Sloboda najefikasniji je Gregg sa 22, dok su Tomašević i Rikić postigli po 7 poena.

Narednu utakmicu OKK Sloboda igra 26.02.2020. godine od 19:00 sati protiv ekipe KK Lovćen u okviru ABA 2 lige.